Aet Alev

Pikaajaline koostööpartner ja sõber

Kaunis isiksus, naiselik, leebe ja samas tugev, tohutult aus ja kohusetundlik, andekas mitmel alal, väga soe ja sõbralik - nii palju head meenub kui mõtlen Ly peale. Eelkõige aga inimlik soojus ja harmoonia.

Ly´l oli oskus alati tajuda ja leida üles täiuslik tasakaal mitmete eri valdkondade ühendamisel. Olgu selleks siis mõni väiksem üritus, suur moeshow või pildistamine. Tema professionaalne kõrge tase ning nõudlikkus nii enda kui teiste suhtes tõi kaasa alati hea tulemuse. Lisaks kõrge respekti kolleegide ja partnerite poolt. Juba tema kohalolek andis tunde, et kõik sujub ja laabub nagunii ja midagi ei saagi valesti minna.

Ly oskas olla väga hea tugi, mille najal mitmed õrnad pungad on saanud võimsalt õitsele puhkeda vaatamatta ilmale ja tingimustele.

Eestlaste osas harv, aga väga kaunis omadus, alati tänada oma kaaskolleege, partnereid ja neile siiralt tunnustust jagada, Ly´l oli see alati meeles.
Ly oskas inimesi naeratama panna. Aitäh talle selle ja kõige muu eest!

Igavesti õitsvad kaunid õied on ka mälestused, hetked üllad hellitavad hinge, nende üle olen õnnelik, et neid nii palju jagas meile kallis päikseline Ly.