Täname

SUURIM TÄNU “Ilulooja” fondi asutajaliikmetele, meie väga headele ja lähedastele sõpradele, kes koos meiega panid reaalse aluse fondi moodustamisele.

Täname südamest koostööpartnerit ajakirja Marie Claire ja selle peatoimetajat Anu Merilat meie idee toetamisel ja levitamisel.

Palju tänu ajakirjale "Anne&Stiil" ning selle peatoimetajatele Merle Liivakule ja Ester Kannelmäele konstruktiivse ja loomingulise suhtumise eest meie meediapartnerina "Ilulooja" ühisprojektis.

Suur kummardus Ly emale, Maie Rannele, koduarhiivide ämarustest Ly Tallinna Moemaja perioodi diapositiivide ja fotode taasavastamise eest.

Kiidame endist Tallinna Moemaja moetoimetajat ja tänast moeajaloolast Mari Kanasaart taiplikuse eest säilitada diapositiividele fikseeritud möödunut ja seda meiega jagada.

Fotomeister ja Taavi Grepp, tugev käepigistus vanade diapositiivide ja fotode kiire digitaliseerimise eest.

Armas Margit Kilumets, ole tänatud küpse professionaalsusega vahendamast ja toimetamast paar teksti rubriigis “Teised Ly’st”, säilitades vestluskaaslase kõnepruugi ja selle omapära.

TLÜ Akadeemiline Raamatukogu, Heli Sirotkin ja Marika Arder – täname teid meid ajakirjas “Siluett” huvitanud informatsiooni kiire vahendamise ja usalduse eest.

Koopia kolm ja Tarmo Stoltsen, täname väga operatiivse ja kvaliteetse teenindamise eest.

itimees.ee ja juhatuse liige Andrus Luht, täname teid 24/7 toimiva, suurepärase info-tehnoloogilise toe eest.

Dreamcom ja loovjuht Silver Leetma, täname Ly website’i delikaatse ja kauni kujunduse eest.

Tänan oma töökaaslasi firmast IS Music Team: partnerit ja tehnikadirektorit Stanislav Rubintshikut ja tootespetsialisti Oleg Voroninit, kes sel keerulisel perioodil minu elus võtsid palju minu tavapärasest tööst enda kanda.

JA LOOMULIKULT, piiritu tänu kõigile teile, kes te kirjutasite oma meenutusi ja mõtteid LY’st !

“Ilulooja” fondi juhatuse liikmed:

Hannele Tiik ja Raivo Sersant